25 kwietnia 2010

Dziś mija tydzień od kiedy Czarny Diament rzucił cumy w marinie Puerto Plata na Dominikanie i ruszył na Ocean, ku brzegom wyspy Faial.
Kapitan Jerzy Radomski przewiduje dotarcie do Horty na Azorach po trzech tygodniach żeglugi, choć jak twierdzi, droga może im zająć kilka dni więcej.  www.aroundtheworld.pl planuje ponownie połączyć się telefonicznie z załogą Czarnego, kiedy już bezpiecznie dotrze do portu. Spodziewamy się relacji z przebiegu rejsu, mamy też nadzieję na zdjęcia ;) O wszystkim niezwłocznie Was poinformujemy. 
Z naszych obliczeń wynika, że na Diamencie są jeszcze trzy wolne koje z Azorów do Szczecina! Jacht planuje tygodniowy postój na wyspach, dopiero w tym czasie Kapitan będzie mógł odpisać na maile. Chętni na rejs "Last Minute" ;) mogą pisać na adres: czarny_diament@hotmail.com

Dziś także zapraszamy do obejrzenia najnowszego video podcastu EcoFonu o pięknej łodzi na sprzedaż ;) 


Weekend wprost przemknął w oka mgnieniu. Nawet nie zdążylismy odpocząć po poprzednim tygodniu... Ale jak to niekórzy mówią: "wyspisz się w trumnie" :))
Tak wiec "czas wolny" wykorzystaliśmy na pomoc znajomym na sąsiednim jachcie, drobne naprawy "na swoim", dokończenie video, byliśmy też z wizytą na pięknym prawie 23 metrowym jachcie "w sprawie pracy" w przyszłości. 

Jutro nowy tydzień i nowe wyzwania. Mamy nadzieję odezwać się jeszcze przed niedzielą :)

Brak komentarzy:

Patronaty...