2/3 maja 2010

Czarny Diament jest w drodze na Azory już dwa tygodnie.  W międzyczasie zawiązał  się Komitet Powitalny organizujący uroczystości w Szczecinie, któremu przewodniczy Izabela Pajdała-Kusińska.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, idea patronatu nad Rejsem Czarnego powstała bardzo spontanicznie i dosłownie w ostatniej chwili. Mamy jednak nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się nadać tej sprawie odpowiedni rozgłos i zorganizować piękne powitanie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy!!! Podzielcie się z nami swoimi pomysłami, może sami zaangażujecie się w to wydarzenie? Wszelkie sugestie w tej sprawie prosimy kierować na adres Patrona Rejsu lub Komitetu Powitalnego.

Rozbudowaliśmy już nieco bardziej Stronę Rejsu, dodając więcej informacji o jachcie, Kapitanie, zdjęcia oraz pierwsze opowiadanie "Cud na rafie"... Zapraszamy!

Uruchamiamy FORUM - nowy dział w MENU. Zawsze zastanawialiśmy się nad założeniem własnego ale SailForum.pl wydaje nam się po prostu najlepsze. Mamy tam swój wątek: "Dookoła Świata Jachtostopem?" Wspominaliśmy kilka lat temu, ze chcielibysmy aby strona www.aroundtheworld.pl stała się miejscem wymiany informacji i porad dla wszystkich marzących o przygodzie. Zapraszamy również starych wyjadaczy do dzielnia się doświadczeniami.

Z wrodzoną skromnościa informujemy także o drugim nowym dziale w MENU - Media, można tam m.in. przeczytać artykuł o nas z kwietniowego wydania magazynu Nasze Morze.


Zapraszamy także do zabawy! Nowa ankieta na stronie www.aroundtheworld.pl - wyniki poprzedniej możecie sprawdzić TUTAJ

Co jeszcze nowego?
Chyba na razie tyle, choć coś strasznie za nami chodzi od kilku dni i pewnie w końcu damy temu upust na łamach naszej strony wkrótce...

Brak komentarzy:

Patronaty...