O nas

Patrycja Długoń
Dziennikarka, prezenterka - sztuki radiowej uczyła się od najlepszych, przez wiele lat związana z Trójką. W prasie debiutowała na łamach magazynu Jazz Forum. Tropicielka talentów i promotorka kultury niezależnej - organizowała wydarzenia muzyczne w kraju i zagranicą (m.in. Festiwale minimax.pl, Muzyka z Kosmosu, Koncerty na Deku). Podkaster, autorka EcoFonu - Magazynu Dźwiękowego  z Podróży Dookoła Świata Jachtostopem. Płetwonurek, żeglarka - przez pięć lat przebywała w rejsie dookoła świata.
Armatorka, doświadczona w obróbce drewna i stali. Natchniona w kambuzie, uwielbia improwizować z lokalnymi smakołykami.
Współtwórca i webmaster portalu www.aroundtheworld.pl. Absolwentka Instytutu Filozofii UW. Aktualnie mieszka w Warszawie.


Mikołaj Westrych 
– ur. 14 lutego 1977 w Warszawie.
Jachtowy Sternik Morski, płetwonurek w stopniu ratownika, pasjonat podróży, fotografii, muzyki. Przygodę z żeglowaniem zaczął w wieku lat ośmiu na Optymiście. Z roku na rok poznawał większe jednostki i akweny oraz pochłaniał kolejne książki marynistyczne, marząc o dalekich podróżach. Ukończył studia ekonomiczne w Warszawie, pracował przez kilka lat w zawodzie lecz zew morza i wolności okazał się silniejszy.
W maju 2006 roku, definitywnie zamienił garnitur na sztormiak i wyruszył w rejs dookoła świata „jachtostopem”.
Dwa lata później został współwłaścicielem i kapitanem jachtu s/y YouYou, na którym kontynuuje wokółziemską podróż. Jest autorem opowiadań i współtwórcą portalu www.aroundtheworld.pl.
Zobacz:

Patronaty...