21 września 2011

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie – Patrycja z lądu i Mikołaj z morza! Przepraszamy Was za ciszę. 


Zapraszamy gorąco chętnych na rejsy YouYou z Mikołajem przez najdziksze zakątki Morza Karaibskiego – wyspy Indian Kuna Yala – San Blas. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ


Zapraszamy także na stronę Patrycji (TUTAJ), gdzie pojawiać się będą jej nowe materiały, także dotyczące pięciu lat naszej podróży.

Jednocześnie przypominamy, że trwają przygotowania do wielkiego zlotu ku czci Władysława Wagnera, pierwszego Polaka, który opłynął kulę ziemską. Odsłonięcie tablicy pamiątkowej, będące wspaniałą okazją do spotkania polskich żeglarzy rozsianych po całym świecie - odbędzie się w dniach 21-22 stycznia 2012 na Karaibach (Brytyjskie Wyspy Dziewicze, współrzędne: N 18˚27’ W 064˚32’). Uroczystości uświetni udział żaglowca FRYDERYK CHOPIN! 

Organizatorzy pracują społecznie ale nie da się uniknąć koniecznych wydatków zewnętrznych. W jaki sposób można przekazać wpłaty na to szlachetne przedsięwzięcie dowiecie się TUTAJ. Lista ofiarodawców znajdzie się w okolicznościowym wydawnictwie. 

Rejestracja udziału w zlocie nie jest obowiązkowa, ułatwiłaby jednak kompletowanie lub wymianę załóg, więc gorąco do niej zachęcamy.
Zgromadzone materiały o Władysławie Wagnerze oraz aktualizacje przygotowań do tego szczególnego wydarzenia znajdują się na stronie Roku Wagnera TUTAJ

ZAPRASZAMY!!!

1 komentarz:

ATW Project pisze...

Może polecisz? Pozdrowienia!
Pat

Patronaty...