20 marca 2011

Dziś zapraszamy do wysłuchania dwóch dźwięków. Pierwszy jest fragmentem audycji Minimax z 20.02.2011, którą poprowadził Leszek Adamczyk. 


Posłuchaj on-line:
Minimax, TRÓJKA


Przy tej okazji zdecydowaliśmy się zamieścić także fragment podkastu Borysa Kozielskiego Otwarte Studio, z naszym skromnym udziałem.
Borys towarzyszy nam "od zarania", za co mu przy okazji pięknie dziekujemy! Tę rozmowę zarejestrował 27 czerwca 2010, dokłądnie w dniu, kiedy Kpt. Jerzy Radomski po 32 latach dotarł do Polski. 

Posłuchaj on-line: 
Otwarte Studio Borysa Kozielskiego w RadioWnet


Poza tym, wszystkich którzy nie przeczytali jeszcze pasjonującego (choć gorzkiego miejscami) opowiadania Zbigniewa Turkiewicza o życiu Władysłąwa Wagnera (pierwszego Polaka który jachtem okrążył świat) - zapraszamy TUTAJwszystkie części tej historii Leszek  dla wygody umieścił pod jednym linkiem. Wersja dla leniwych ;)


Zjawa III

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Super Wasza strona, zupełnie przypadkiem na nią trafiłem.Myślę , że będę Waszym stałym zaglądaczem, tyle tam do czytania i słuchania, nie wiem kiedy to wszystko ogarnę. Fajni jesteście!!!
Trzymajcie tak dalej. Powodzenia.

Anonimowy pisze...

Bardzo dobry ten kawalek ktory zmontowaliscie dla Trojki! Dobry technicznie i ciekawy. Prosimy o wiecej :-)

ATW Project pisze...

Dziękujemy pieknie za miłe słowa i gorąco zapraszamy po więcej! :) I Bardzo prosimy też o podpisywanie swoich komentarzy, bo tych bez imion już nie bedziemy publikować...
Pozdrawiamy!!!!

kaasix pisze...

Jestescie fantastyczni! jak milo uslyszec Wasze glosy... :-)

Patronaty...