14 czerwca 2010

Uwaga! Jak poinformowała nas dziś rano załoga, Czarny Diament otrzymał ostrzeżenie o zbliżającym się silnym sztormie ze wschodu...
- za port schronienia obrali Newhaven. Planują spędzić tam dwie noce po czym ruszą dalej, do Polski! Nie zatrzymają się, jak planowano wcześniej, w Dover. Jeśli zatem chcielibyście spotkać się z załogą Czarnego, pośpiech jest wielce wskazany.
Wstępnie dowiedzieliśmy się, że kapitan planuje powrót do Polski w okolicach 25 - 27 czerwca. Jako pierwszy polski port Czarny Diament odwiedzi Świnoujście, gdzie w tych dniach celebrowane będą obchody „Dni Morza”.
Będziemy w miarę możliwości na bieżąco w kontakcie telefonicznym z załogą, dzięki czemu także i Wy będziecie mieli dostęp do świeżych informacji :)Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w uroczystościach powitalnych oraz do współpracy w rozpowszechnieniu informacji o tym historycznym rejsie -  – www.komitet-powitalny.blogspot.com. Koordynacją powitania w Polsce zajmują się Izabela Pajdała-Kusińska (iza_pajdala(at)wp.pl) oraz Marek T. Słaby (marek.slaby(at)fundacjamorska.pl,  +48609811228, Skype: marek.slaby).

Brak komentarzy:

Patronaty...