30 września 2009

Pozdrawiamy z Curacao, jednej z trzech wysepek Antyli Holenderskich u wybrzeży Wenezueli. Od ostatniego wpisu na www.aroundtheworld.pl odwiedziliśmy Dominikę, St. Barths i St. Martin. 
Niestety, nie starczyło czasu na Jamajkę przed porą huraganów…


Co się u nas wydarzyło, odkąd opuściliśmy Bequia?
Odpowiedź na to pytanie znajdziecie między innymi w dwóch OPOWIADANIACH „Rejs na Dominikę”
oraz „Wakacje na Karaibach?”, które opublikujemy jeszcze w tym tygodniu :)
Obecnie już drugi miesiąc organizujemy fundusze na przejście Kanału Panamskiego
oraz na życie na Pacyfiku. Jak się dowiedzieliśmy, wyspy Oceany Spokojnego są bardzo drogie…
Lista doposażenia jachtu na przejście Oceanu nie jest długa, ale zawiera same kosztowne pozycje. Wpadliśmy zatem w wir prac
(dla odmiany?),
aby odłożyć jak najwięcej przed przeskokiem do Panamy w grudniu.
Co więcej, przydarzyła się nam mała rewolucja!
Jako pierwszy krok, reorganizujemy istniejącą stronę www.aroundtheworld.pl, jak również sposób jej zarządzania. Postanowiliśmy (w końcu!) zamieszczać posty często ale z mniejszą ilością informacji zamiast, jak dotychczasowo – rzadko, ale obszerne. Tym samym chcielibyśmy powrócić do formy blogu, od którego tak skutecznie uciekaliśmy od samego początku.
Drugim, docelowym lecz bardziej skomplikowanym krokiem, jest kompletnie nowa strona www.aroundtheworld.pl, która zastąpi w przyszłości obecną!
Spodziewajcie się już teraz świeżej porcji informacji w każdym tygodniu!
Zapraszamy do subskrypcji nowości ze strony

Subscribe
oraz do jej rozpowszechniania.

Share/Save/Bookmark

Stworzyliśmy w tym celu dwie nowe funkcjonalności. Pod menu znajdują się pomocne narzędzia – po prostu wybierz ikonę i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami, aby np. otrzymywać automatycznie informacje o nowych wpisach na www.aroundtheworld.pl :))
Na stronie głównej uruchomiliśmy także „Ptasie Radio” – tablicę dyskusji i wymiany informacji. Zapraszamy wszystkich do jej redagowania!
Już jutro na www.aroundtheworld.pl - OPOWIADANIE Mikołaja „Rejs na Dominikę”! A już dzisiaj w dziale LOGBOOK możecie sprawdzić, którędy przebiegała trasa rejsu dziewiczego YouYou oraz skąd teraz do Was piszemy.
ZAPRASZAMY!!!

Brak komentarzy:

Patronaty...