Boże Narodzenie A.D. 2007
Andy

Wszystkim naszym bliskim, przyjaciołom i rodzinom, ślemy moc radości, miłości, szczęścia, uśmiechu na co dzień, zdróweczka, pogody ducha, mnóstwo słońca i wiatrów z zawsze sprzyjających kierunków!

W tegoroczne Święta mamy prawdziwą, pachnącą choinkę (jedna gałązkę :) i jedenaście malutkich choinek zrobionych z drucika i koralików w kolorach Rasta przez naszą znajomą artystkę.

Na Karaibach świąteczne śniadanie celebruje się mimozą, czyli szampanem z sokiem pomarańczowym :))


Selena

świątecznym słodkim chlebem, ciasteczkami i filiżanką kawy lub herbaty. Jest to też czas kiedy wręcza się prezenty. Podobnie jak w Polsce, pierwszego dnia Świąt odwiedza się rodzinę i przyjaciół. Niespodzianką była wizyta całej rodziny Kai O'hana ("Ocean Family")- zobacz ich stronę - naszych wspaniałych sąsiadów z kei.


Craig

Resztę dnia spędzamy wspólnie ze znajomymi z TWCC


Andy & Jannica

– bardzo relaksacyjnie :))wieczorem odwiedzimy Johnego i jego rodzinkę, spróbujemy pieczonego indyka (jedna z tradycyjnych potraw świątecznych na Karaibach) i pokołyszemy się w rytmach jamajskiego reggae…

Co nowego na stronie?

Dodaliśmy dwie galerie z Festiwalu Lodzi Drewnianych we Francji.
Uruchomiliśmy galerię Prace.
Pojawiły się też nowe zdjęcia w galeriach: Ludzie, Fauna i Impresje.
W dziale Photostory też znajdziecie coś nowego. Koncepcja podcastów przerodzila się w Magazyn Dźwiękowy EcoFon - posluchaj jingle.Wróciliśmy do pracy na St.Martin z zepsutym komputerem oraz bez aparatu fotograficznego, który zaginął gdzieś na Bequia...
Z tego powodu, tym razem zamieszczamy znacznie mniej zdjęć, niż zwykle (w międzyczasie zdążyliśmy uruchomić komputer. Zlokalizowaliśmy również aparat - jest "w drodze":)Szczęśliwego Nowego Roku 2008!!!

Brak komentarzy:

Patronaty...