17 marca, 2009
Jest tu tak pieknie i spokojnie, że całe szczęście, że nie znaleźliśmy od razu żadnej pracy, tak jak planowalismy :) Mieliśmy za to czas usunąć powstałe na jachcie usterki (np. naprawić żagle i wyciek z silnika) oraz uaktualnić naszą stronę. Zapraszamy do oglądania i słuchania ostatnich efektów pracy :)

A co tym razem?


- mnóstwo nowych zdjęć w galeriach: Fauna & Flora
- i Ludzie,
.

- dokumentacja fotograficzna Rejsu do Rio de Janeiro w dziale PHOTOSTORIES- nowe wpisy w sekcji Logbook,
.
- nowy dział w menu - Video, gdzie pojawiać się będą nakręcone przez nas filmiki. Już teraz możesz sprawdzić, jak pięknie żegluje s/y Nordwind 1939!

Do strony głównej dodaliśmy licznik wejść (12.03.2009). Żeby tak "łyso" nie wyglądało, ustaliliśmy że przez te trzy lata to chyba sami na nią weszliśmy z 1000 razy...


A na koniec najlepsze :)))

Umieściliśmy na Stronie Głównej guzik "przekaż darowiznę" w celu szybkiego i łatwego transferu środków. Jeśli uważasz, że nasz wysiłek włożony w przygotowanie opowiadań, galerii, podkastów, filmików i wideopodkastów, zasługuje na Twoje wsparcie, pomóż nam kontynuować podróż.

Tymczasem od niedzieli jesteśmy na Bequia, gdzie spedzić mamy jakiś czas pływając na pieknym tradycyjnym żaglowcu Friendship Rose.


Brak komentarzy:

Patronaty...